Styret i Holmen Tennisklubb

Formann
Kåre Attramadal – kaare@attramadal.no

Nestleder
Erik Langmoen – erik.langmoen@voice.no

Styremedlem
Svend Arntzen – svend.arntzen@norconsult.com
Ansvarsområde: Konkurransetennis

Styremedlem
Anna Aulie – anna.aulie@hatteland-display.com
Ansvarsområde: Foreldre

Styremedlem
Ingeborg Kyvik – ikyvik@gmail.com
Ansvarsområde: Bredde damer

Styremedlem
Leif Rune Larsen – leif.rune.larsen@evry.com
Ansvarsområde: Bredde herrer

Varamedlem
Rolv Brenna – brenna@kompetanse.no
Ansvarsområde: Anlegg

Sponsorer
Title goes here
Title goes here
Title goes here
Title goes here
Title goes here
Title goes here
Title goes here
Title goes here
Title goes here
Title goes here
Title goes here
Title goes here
Nyhetsbrev
Meld deg på vårt nyhetsbrev for å motta de seneste nyhetene, tilbuden og informasjonen fra Holmen Tennisklubb.