Klubbmesterskap 11-13 Februar – Spilletider

fredag 11 februar, 2022

Lørdag 12. februar
kl. 10.00 Martin Attramadal/Ali Razawi- Jesper Krogh/Christiano Comelli
kl. 10.00 Leif Rune Larsen/Marius Øyehaug- Eduardo Beer Svendsen/Trond Thomson
kl. 10.00 Espen de Lange/Christian Oppegaard- Magnus Poulsson/Axel Hveding
kl. 10.00 Kalle Malmberg/Atle Aarak- Jan Shir/Armand Samar
kl. 11.00 Rebecca Ternstrøm/Hans Jørg Schneidt- Svend Artnzen/Silje Arntzen
kl. 11.00 Yana Ødegård/Gro Anita Kjellvold- Petrine Djupvik/Elin Reitan Øyehaug
kl. 11.00
kl. 11.00
kl. 12.00 Martin Attramadal/Ali Razawi- Eduardo Beer Svendsen/Trond Thomson
kl. 12.00 Leif Rune Larsen/Marius Øyehaug- Jesper Krogh/Christiano Comelli
kl. 12.00 Espen de Lange/Christian Oppegaard- Jan Shir/Armand Samar
kl. 12.00 Kalle Malmberg/Atle Aarak- Magnus Poulsson/Axel Hveding
kl. 13.00 Peter Eriksson/Lars Petersson- Rebecca Ternstrøm/Hans Jørg Schneidt
kl. 13.00 Yana Ødegård/Gro Anita Kjellvold- Eirill Bø/Line Randmæl
kl. 13.00
kl. 13.00
kl. 14.00 Martin Attramadal/Ali Razawi- Leif Rune Larsen/Marius Øyehaug
kl. 14.00 Eduardo Beer Svendsen/Trond Thomson- Jesper Krogh/Christiano Comelli
kl. 14.00 Espen de Lange/Christian Oppegaard- Kalle Malmberg/Atle Aarak
kl. 14.00 Jan Shir/Armand Samar- Magnus Poulsson/Axel Hveding
kl. 15.00 Peter Eriksson/Lars Petersson- Svend Artnzen/Silje Arntzen
kl. 15.00 Petrine Djupvik/Elin Reitan Øyehaug- Eirill Bø/Line Randmæl
kl. 15.00
kl. 15.00

Søndag 13. februar
kl. 10.00 Kvartfinale herrer åpen
kl. 10.00 Kvartfinale herrer åpen
kl. 10.00 Geir Dahler/Fabian Delombre- Erik Hammer/Andreas Elton
kl. 10.00 Knut Eirik Bartnes/Terje Enger- Jesper Krogh/Christiano Comelli

kl. 11.00 Martin T. Johnsen/Emil Berg- Louis Khoo Thwe/Wilhelm Mol

kl. 11.00 Cecilie Ohene/ Nabhan Islam- Ludvig Østlid/ Sebastian Malmberg
kl. 11.00 Knut Eirik Bartnes/Terje Enger- Erik Hammer/Andreas Elton
kl. 11.00 Geir Dahler/Fabian Delombre- Jesper Krogh/Christiano Comelli
kl. 12.00 Semifinale herrer åpen
kl. 12.00 Semifinale herrer åpen
kl. 12.00 Louis Khoo Thwe/Wilhelm Mol- Thomas T. Johnsen/Oscar Sømme Sjølie
kl. 12.00 Ludvig Østlid/ Sebastian Malmberg- Amund Lie/ Martin Raastad Arntzen

kl. 13.00 Knut Eirik Bartnes/Terje Enger- Geir Dahler/Fabian Delombre
kl. 13.00 Erik Hammer/Andreas Elton- Jesper Krogh/Christiano Comelli
kl. 13.00 Thomas T. Johnsen/Oscar Sømme Sjølie- Martin T. Johnsen/Emil Berg
kl. 13.00 Amund Lie/ Martin Raastad Arntzen- Cecilie Ohene/ Nabhan Islam
kl. 14.00 Finale herrer åpen
kl. 14.00 Olav Marius Øyehaug/Elin Reitan Øyehaug- Kalle Malmberg/Jenny-Ann M.
Follow by Espen de Lange/Elin Nilssen – Kalle Malmberg/Jenny-Ann Malmberg
Olav Marius Øyehaug/Elin Reitan Øyehaug – Espen de Lange/Elin Nilssen

Lukk